AKTUÁLIS

8264 Szigliget,
Kossuth u. 53.

Pályázatot nyertünk

A Balatonfüred Önkormányzata pályázatot írt ki iskolák számára azzal a céllal, hogy tanulmányi kirándulás keretében megismerkedhessenek az iskolások a Balatoni hajózással, illetve hogy nyomon követhessék Jókai Mór balatonfüredi érintettségét és az Aranyember című regényének születésének ihletőit, színhelyeit.

Egy egész napos Balatonfüred környéki kirándulást teljes ellátással, szállítással nyerte meg iskolánk 50 tanulója számára. 3-7. osztályig minden tanulónk júniusban ellátogat Balatonfüredre, és ott a fiatalabbak a balatoni hajózással ismerkednek, az idősebbek pedig a bejárják Jókai életútjának egy szakaszát.

Köszönjük szépen!


Pályázatot nyertünk 2018 tavaszán az EFOP 3.3.2 –
16
„Kulturális intézmények a köznevelés eredményességéért”
felhíváshoz kapcsolódó Balatonfüred város kultúrájának kiegészítése a tanultakon túl
című támogatási kérelem keretében
meghirdetett program keretében.

Iskolánk tanulói 3-7. osztályon ingyen vehetnek részt két témakörben, júniusban:

- Balatoni hajózás
- Aranyember nyomában

 A támogatás egy teljes napos tanulmányi kirándulást takar utazással, étkezéssel, programmal 46 tanulónk részére