AKTUÁLIS

8264 Szigliget,
Kossuth u. 53.

2018/2019. tanév

1.osztály      
1. Kutasy Lóránd Badacsonytördemic
2. Lukács Marcell Tapolca
3. Pintér Lia Jázmin Tapolca
4. Pukli Eszter Badacsonytördemic
5. Scheiber Csenge Badacsonytördemic
6. Szalai Róza Tapolca
7. Szalay Zsóka Anna Szigliget
8. Tóth István Badacsonytördemic
9. Csengeri László Balatonederics
10. Zacharias Joel   Szigliget
2.osztály      
1. Burucs Borbála Zsófia Hegymagas
2. Fekete Ildikó Nemesgulács
3. Fülöp Ákos Hegymagas
4. Karsai Alex Szigliget
5. Molnár Martin Péter Badacsonytördemic
6. Németh Sára Anna Szigliget
7. Pápai Hunor Zoltán Badacsonytördemic
8. Somogyi Levente László Tapolca
9. Somogyvári Hanna Flóra Szigliget
10. Szászi Henrietta Hegymagas
11. Treutz Bálint Badacsonytördemic
12. Takács Soma Szigliget
13. Borbély Bodza Raposka
14 Horváth Barnabás Tapolca
15. Szabó Médea- Lujza Badacsonytomaj
16. Kiss Balázs Noel   Salföld
       
3.osztály      
1. Czanka Szabina Katalin Hegymagas
2. Dömötör Bálint Mátyás Szigliget
3. Falati Nóra Tapolca
4. Gyulai Bulcsú Hunor Szigliget
5. Horváth Gergő Badacsonytördemic
6. Józsa Tünde Badacsonytördemic
7. Mészáros Dávid István Szigliget
8. Pák Ambrus Badacsonytördemic
9. Pukli Gergő Badacsonytördemic
10. Pukli Zsófia Badacsonytördemic
11. Szabó Bulcsú Badacsonytördemic
12. Szalay Bence István Szigliget
13. Tóth Koppány György Káptalatóti
14. Farkas Bálint Tapolca
15 Sirkó Csenge Badacsonyörs
16. Carlaw Ádám Hegyesd
17. Zacharias Levi    
4.osztály      
1. Borsfai Benjámin Péter Szigliget
2. Bogár Lili Hanna Szigliget
3. Fejes Gábor Áron Balatonederics
4. Ihász Ferenc Badacsonytördemic
5. Kutasy Lúcia Manuelle Badacsonytördemic
6. Kovács Keve Szigliget
7. Mezey Anna Júlia Tapolca
8. Papp Vivien Szigliget
9. Pák Bernát Badacsonytördemic
10. Szabó Alexa Szigliget
11. Szommer Hanna Lilla Badacsonytördemic
12. Tóth Boglárka Badacsonytördemic
13. Farkas Flóra Tapolca
14. Káli Zora   Tapolca
15. Zubor András Raposka
16 Tomity Tamás Tapolca
17. Zacharias Owen    
       
5.osztály      
1. Falatti Liliána Tapolca
2. Horváth Bence Dominik Szigliget
3. Szabó Márk Szigliget
4. Rauschenberger Viktória Zalahaláp
5. Papp Ábel Szigliget
6. Kovács Lili Raposka
7. Kovács Vica Raposka
8. Szabó Korinna Badacsonytomaj
       
6.osztály      
1. Csonka Rebeka Gyulakeszi
2. Gyulai Noémi Szigliget
3. Idrányi Lilla Róza Szigliget
4. Józsa Péter Pál Badacsonytördemic
5. Ress Kamilla Erika Szigliget
6. Szalai Attila István Szigliget
7. Széplábi Boróka Szigliget
8 Hajba Máté Tapolca
9 Mészáros Márk Péter Szigliget
10. Buzási Beatrix Tapolca
11. Györkös Marcell Balatonederics
12. Bógor Villő Badacsonytördemic
13. Zachatias Risa    
       
7.osztály      
1. Csali Máté Balatonederics
2. Falati Kitti Tapolca
3. Farkas Boglárka Tapolca
4. Láng Dániel Szigliget
5. Lovász Anna Szigliget
6. Medve Viola Eszter Nemesvita
7. Szántó Bálint Szigliget
8. Carlaw Dávid Hegyesd
9. Domján Sebestyén   Tapolca
8.osztály      
1. Domonkos Luca Balatonederics
2. Gémes Bálint Tapolca
3. Idrányi Panna Léna Szigliget
4. Medve Márton Sándor Nemesvita
5. Mező Ábris Béla Badacsonytördemic
6. Széplábi Zsófia Szigliget
7. Varga Attila Szigliget
8. Zubor Máté Raposka
9. Katona Mercédesz Tapolca
10. Carlaw Kelen Hegyesd
11. Szabó Fédra Badacsonytomaj