Kedves Leendő Első Osztályos Gyermekek Szülei!

Mellékelten küldöm a 7/2020. (III. 25) EMMI határozatot a 2020/2021. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról.

- Ahol lehetséges a KRÉTA segítségével, személyes kontaktus nélkül bonyolítsák a beiratkozást.

- Amennyiben ez nem lehetséges, a szülők által megtett szándéknyilatkozat (e-mailben vagy telefonon jelezzék felém) alapján, előzetes időpont egyeztetés szerint történik a beiratkozás.

KÉREM, ÖNÖKET TEGYÉK MEG SZÁNDÉKNYILATKOZATAIKAT, HOGY MILYEN MÓDON KÍVÁNJÁK GYERMEKEIKET BEIRATNI, az

vagy a 06304557743-as telefonszámon!

Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

1. ÓVODAI SZAKVÉLEMÉNY
  2. GYERMEK SZÜLETÉSI ANYAKÖNYVI KIVONATA
  3. A GYERMEK SZEMÉLYES OKMÁNYAI: személyi, lakcím kártya, TAJ kártya, adó
  4. HATÁROZAT gyermekvédelmi támogatásról/hátrányos helyzetről
  5. IGAZOLÁS/TARTÓSAN BETEG, ILLETŐLEG SÚLYOSAN FOGYATÉKOS GYERMEKRŐL
  6. NYILATKOZAT A GYERMEK TÖRVÉNYES KÉPVISELETÉRŐL
  7. NYILATKOZAT AZ ÉLETVITELSZERŰ OTT LAKÁSRÓL
  8. NYILATKOZAT ETIKA/HIT- ÉS ERKÖLCSTAN
  9. NYILATKOZAT/MÉDIA
  10. ADATKEZELÉSI HOZZÁJÁRULÁS ÉS MELLÉKLETE (tanulói adatlap)

A kitöltendő nyilatkozatokat, adatkezelési hozzájárulást igény esetén, e-mailben vagy postai úton eljuttatjuk.

Szigliget, 2020.03.30.

Köszönettel: