Készíts szelfit településed értékeiről!

A Nemzeti Művelődési Intézet Veszprém Megyei Igazgatósága, A Veszprém Megyei Önkormányzat és a Veszprém Megyei Értéktár Bizottság fotópályázatot hirdetett általános és középiskolások számára.

A fotópályázaton Borsfai Benjamin 5. osztályos tanuló III. helyezést ért el.

A díjátadóra 2019. november 29-én, a IV. Veszprém Megyei Értékünnep keretében került sor, Bakonybélben.

Három egyéni korosztályban és egy csoportos pályázat érkezett, mintegy 250 alkotás. Ezek közül választották ki a legjobbakat, amelyek nagyon komoly „szakmai" elbíráláson estek át.

A program rendkívül színes és "nagyon"szakmai volt. Nemcsak előadások, hanem egy kisebb kiállítás volt a nyertes munkákból.

A jelenlévők megismerhettek néhány Veszprém megyei értéket, bemutatkoztak a Vas megyei értéktár munkatársai is.

A vendégek kóstolhattak "boldog bociból" készült gulyást, medvehagymás kiflit és a különleges lilarépát.

Szlovákiából, Hetény település iskolája is bemutatkozott.

Letölthető dokumentum fotókkal