1% a szigligeti iskolásoknak

A Szigligeti Táj- és Településvédő Kör évek óta támogatja a Szigligeti Általános Iskola környezet- és természetvédelmi programjait, valamint szabadidős tevékenységeit.

Körünk kötelezettséget vállalt, hogy az szja 1%-ból befolyó pénzt teljes egészében az Iskola fent említett céljaira fordítja. Tavalyelőtt 140.000Ft-tal járultunk hozzá az azóta már el is készült kerti tanterem faanyagához, a tavaly összegyűlt 170.000Ft-ból szabadtéri pingpongasztalt és egyéb kerti sporteszközöket vásárolunk.

Kérjük, az szja 1%-nak felajánlását Körünk részére, hogy ilyen módon is segíthessük a Szigligeti Általános Iskolát.

Kedvezményezett: Szigligeti Táj- és Településvédő Kör
Adószám: 19254465-1-41